User registration password (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Body
am: አካል

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Message
am: መልእክት

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ
