User registration password (7.x-1.6) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: user
bg: потребител

en: Subject
bg: Тема

en: Message
bg: Съобщение

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
bg: Инструкции за възстановяване на паролата бяха изпратени на %name на %email.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
bg: Благодарим за Вашата регистрация. Акаунтът ви очаква одобрение от Администратора на сайта.<br />Писмо с допълнителни инструкции е изпратено на вашия имейл адрес.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
bg: Потребителят %name е използвал връзката за начална верификация на %timestamp.

en: Provide a password for the new account in both fields.
bg: Напишете парола за новия акаунт и в двете полета.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
bg: Изисква потвърждение по имейл, когато посетител създава акаунт.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
bg: Допълнителни инструкции бяха изпратени на вашия имейл адрес.
