User registration password (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: user
hy: օգտագործող

en: Subject
hy: Թեմա

en: User
hy: Օգտագործող

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
hy: Ծածկագրի վերակայման հրահանգները  էլեկտրոնային հաղորդագրությամբ ուղարկվել են %name-ին  %email  հասցեով:

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hy: %name օգտատերը %timestamp -ին օգտագործել է մեկանգամյա մուտքագրման հղում :

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
hy: Դուք փորձում եք օգտագործել համակարգի մուտքի մեկ անգամյա հղումը, որն արդեն կամ օգտագործված է, կամ ժամկետն անց է: Խնդրում ենք դիմել նորի համար օգտագործելով ստորև բերված ձևը:
