User registration password (7.x-1.6) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
kn: ನಿಮ್ಮ ಈ ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸಕ್ಕೆ ಸೂಚನೆಗಳನ್ನು ಕಳಿಸಲಾಗಿದೆ

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
kn: ಸ್ವಾಗತ ಸಂದೇಶ ಮತ್ತು ಅಗತ್ಯ ಮುನ್ಸೂಚನೆಗಳನ್ನು ಹೊತ್ತ ಮಿಂಚಂಚೆಯನ್ನು ತಮ್ಮ ವಿಳಾಸಕ್ಕೆ ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ.
