User registration password (7.x-1.6) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: user
mr: सदस्य

en: Message
mr: संदेश

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
mr: बाकी सगळ्या सुचना तुम्हाला विरोपाद्वारे(ईमेल) पाठवण्यात आल्या आहेत.
