User registration password (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: user
sr: корисник

en: Subject
sr: Предмет

en: Message
sr: Порука

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sr: Упуство за поновно подешавање лозинке је послато кориснику %name на е-адресу %email.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sr: Корисник %name је употребио једнократну везу за пријављивање у %timestamp.
