User registration password (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Provide a password for the new account in both fields.
ug: يېڭى ئەزالىق شىفىرى (ئىككى قېتىم كىرگۈزىلىدۇ)
