User Relationships (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Type
be: Тып

en: List
be: Сьпіс

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Settings
be: Наладкі

en: User
be: Карыстальнік

en: days
be: дзён

en: Never
be: Ніколі

en: Random
be: Выпадковы

en: Pending
be: Чакае
