User Relationships (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: delete
sq: elemino

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Elemino

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Veprime

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: yes
sq: po

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anullo

en: Remove
sq: Hiq

en: Comments
sq: Komente

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E prezgjedhur

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: no
sq: jo

en: All
sq: Të gjitha

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Send
sq: Dërgo

en: update
sq: u përditësua
