User Relationships (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Comments
eo: Komentoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Picture
eo: Bildo

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Send
eo: Sendu

en: update
eo: ĝisdatigi
