User Relationships (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (48 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Approve
fa: موافقت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: view
fa: مشاهده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Picture
fa: تصویر

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: days
fa: روزها

en: Submitted
fa: ثبت شده

en: Current
fa: جاری

en: Send
fa: ارسال

en: General
fa: عمومی

en: Email subject
fa: موضوع نامه الکترونیکی

en: Random
fa: تصادفی

en: Expiration
fa: انقضا

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: Approved
fa: تایید شده

en: Pending
fa: معلق

en: Declined
fa: رد شده

en: update
fa: به‌روزرسانی

en: Fixed
fa: ثابت

en: Reverse
fa: معکوس

en: Relationships
fa: روابط

en: My relationships
fa: روابط من

en: Relationship
fa: رابطه

en: relationships
fa: روابط

en: pending
fa: معلق

en: Decline
fa: رد کردن

en: Listings
fa: فهرست‌ها

en: Add @rel_name
fa: افزودن @rel_name
