User Relationships (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Picture
km: រូបភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Send
km: ផ្ញើ

en: General
km: ទូទៅ​

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ
