User Relationships (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (81 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Approve
el: Έγκριση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Comments
el: Σχόλια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Picture
el: Εικόνα

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: days
el: ημέρες

en: Submitted
el: Υποβλήθηκε

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Send
el: Αποστολή

en: General
el: Γενικά

en: Random
el: Τυχαία

en: Expiration
el: Λήξη

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: update
el: ενημέρωση

en: Received requests
el: Εισερχόμενα αιτήματα

en: Sent requests
el: Απεσταλμένα αιτήματα

en: Strict
el: Αυστηρή

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Allow users to auto approve
el: Να επιτρέπεται η αυτόματη αποδοχή από τους χρήστες

en: Relationships per page
el: Σχέσεις ανά σελίδα

en: Remove relationship
el: Αφαίρεση σχέσης

en: Relationships
el: Συσχετίσεις

en: No relationships available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες σχέσεις

en: Relationship Types
el: Τύποι σχέσεων

en: pending relationship requests
el: αιτήματα σχέσεων σε εκκρεμότητα

en: Relationship
el: Συσχέτιση

en: Are you sure you want to delete the default relationship %relationship of %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να αφαιρέσετε την προεπιλεγμένη σχέση τύπου %relationship με τον χρήστη %name;

en: relationships
el: συσχετίσεις

en: Unknown error
el: Άγνωστο σφάλμα

en: Not Approved
el: Μη εγκεκριμένο

en: No Pending Requests
el: Δεν υπάρχουν εκκρεμή αιτήματα

en: Is the logged in user
el: Είναι ο συνδεδεμένος χρήστης

en: Add @rel_name
el: Προσθήκη @rel_name

en: Relationship requests
el: Αιτήματα σχέσεων

en: Expiration period of pending relationship requests
el: Περίοδος λήξης των εκκρεμών αιτημάτων σχέσεων

en: Allow multiple relationships
el: Να επιτρέπονται πολλαπλές σχέσεις

en: Are you sure you want to approve the %relationship_name relationship request from !name?
el: Είστε σίγουροι πως θέλετε να αποδεχτείτε το αίτημα για %relationship_name του χρήστη !name;

en: Are you sure you want to cancel your %relationship_name relationship request to !name?
el: Είστε σίγουροι πως θέλετε να ακυρετε το αίτημα για %relationship_name με τον χρήστη !name;

en: This user does not accept relationship requests.
el: Αυτός ο χρήστης δεν αποδέχεται αιτήματα σχέσεων.

en: If checked, a user may create multiple relationships (each relationship of a different type) with another user.
el: Αν επιλεγεί, ο χρήστης μπορεί να δημιουργεί πολλαπλές σχέσεις (διαφορετικού τύπου η κάθε σχέση) με άλλο χρήστη.

en: Show a separate link per relationship type
el: Να εμφανίζονται διαφορετικοί συνδέσμοι ανά τύπο σχέσης

en: On a user's page, show a separate link for each available relationship type (instead of the generic 'Create a relationship' link).
el: Στη σελίδα του χρήστη, εμφάνισε διαφορετικό σύνδεσμο για κάθε διαθέσιμο τύπο σχέσης (αντί για το γενικό σύνδεσμο 'Δημιουργήστε μια σχέση').

en: Show user pictures on relationship pages
el: Να εμφανίζονται οι φωτογραφίες των χρηστών στις σελίδες σχέσεων

en: Show a picture next to each user's name on 'My relationships' pages.
el: Να εμφανίζεται η εικόνα δίπλα στο όνομα χρήστη στη σελίδα 'Οι σχέσεις μου'

en: Provide users with an option to automatically approve all requested relationships.
el: Να παρέχεται στους χρήστες η επιλογή να αποδέχονται αυτόματα όλες τις αιτήσεις σχέσεων.

en: The %relationship_name relationship between !requester and !requestee has been deleted.
el: Αφαιρέθηκε η σχέση τύπου %relationship_name ανάμεσα στους χρήστες requester και !requestee.

en: Are you sure you want to delete the %relationship_name relationship with !name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να αφαιρέσετε την σχέση τύπου %relationship_name με τον χρήστη !name;

en: One-way
el: Μονόπλευρη

en: Mutual
el: Αμοιβαία

en: My relationships (sent requests)
el: Οι σχέσεις μου (απεσταλμένα αιτήματα)

en: You have not sent any relationship requests that are currently pending.
el: Δεν έχετε στείλει κανένα αίτημα σχέσης που να εκκρεμεί.

en: %username's relationships (sent requests)
el: οι σχέσεις του χρήστη %username (απεσταλμένα αιτήματα)

en: My relationships (received requests)
el: Οι σχέσεις μου (εισερχόμενα αιτήματα)

en: You have not received any relationship requests that are currently pending.
el: Δεν έχετε λάβει κανένα αίτημα σχέσης που να εκκρεμεί.

en: %username's relationships (received requests)
el: οι σχέσεις του χρήστη %username (εισερχόμενα αιτήματα)

en: Sent requests (1) | Sent requests (@count)
el[0]: Απεσταλμένα αιτήματα (1)
el[1]: Απεσταλμένα αιτήματα (@count)

en: Received requests (1) | Received requests (@count)
el[0]: Εισερχόμενα αιτήματα (1)
el[1]: Εισερχόμενα αιτήματα (@count)
