User Relationships (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Comments
lt: Komentarai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: days
lt: dienos

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Current
lt: Dabartinis

en: Send
lt: Siųsti

en: General
lt: Bendras

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Pending
lt: Laukiama

en: update
lt: atnaujinti

en: Accepted
lt: Priimti

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Relationship
lt: Ryšys

en: relationships
lt: ryšiai

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: pending
lt: laukia

en: approved
lt: patvirtinta
