User Relationships (7.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Approve
ast: Aprobar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Picture
ast: Imaxe

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Send
ast: Unviar

en: General
ast: Xeneral

en: update
ast: anovar
