User Relationships (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Approve
ca: Aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Comments
ca: Comentaris

en: unknown
ca: desconegut

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Default
ca: Per defecte

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Picture
ca: Imatge

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: days
ca: dies

en: Submitted
ca: Tramès

en: Current
ca: Actual

en: Send
ca: Enviar

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Random
ca: Aleatori

en: Expiration
ca: Venciment

en: Created date
ca: Data de creació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Approved
ca: Aprovat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Pending
ca: Pendent

en: update
ca: actualitza

en: Fixed
ca: Fixat

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Relationships
ca: Relacions

en: My relationships
ca: Les meves relacions

en: Relationship
ca: Relació

en: relationships
ca: relacions

en: Relationship type
ca: Tipus de relació

en: Not Approved
ca: No aprovat

en: Is the logged in user
ca: És l'usuari que ha iniciat sessió

en: I am a @rel_name of
ca: Sóc @rel_name de

en: My @relationships
ca: Les meves @relationships

en: @username's @relationships
ca: @relationships de @username
