User Relationships (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (48 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Picture
eu: Irudia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: days
eu: egunak

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Current
eu: Unekoa

en: Send
eu: Bidali

en: General
eu: Orokorra

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Created date
eu: Sortze data

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Approved
eu: Onartuta

en: update
eu: eguneratu

en: Relationships
eu: Erlazioak

en: My relationships
eu: Nire harremanak

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: relationships
eu: erlazioak

en: Removed
eu: Kendu

en: Everyone
eu: Edozein

en: Saving...
eu: Gordetzen...

en: Requester user
eu: Erabiltzaile eskatzailea

en: This user does not exist.
eu: Erabiltzaile hau ez da existitzen.

en: Form Loading
eu: Formularioa Kargatzen...

en: Not saving? Please wait a few seconds, reload this page, and try again.
eu: Ez da gorde? Mesedez itxaron segundu batzuk, freskatu orria eta saiatu berriz.

en: First User
eu: Lehen erabiltzailea

en: Second User
eu: Bigarren erabiltzailea

en: Status link
eu: Egoera esteka
