User Relationships (7.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (56 entries)

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Comments
fi: Kommentit

en: unknown
fi: tuntematon

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Picture
fi: Kuva

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: days
fi: päivät

en: Submitted
fi: Lisätty

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Send
fi: Lähetä

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: Random
fi: Satunnainen

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Pending
fi: Odottaa

en: Declined
fi: Hylätty

en: update
fi: päivitä

en: Strict
fi: Tarkka

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: Relationships
fi: Suhteet

en: Relationship
fi: Suhde

en: relationships
fi: suhteet

en: Removed
fi: Poistettu

en: Relationship type
fi: Relaation tyyppi

en: Unknown error
fi: Tuntematon virhe

en: pending
fi: odottava

en: Decline
fi: Hylkää

en: Not Approved
fi: Ei hyväksytty

en: Is the logged in user
fi: Onko käyttäjä kirjautuneena

en: First User
fi: Ensimmäinen käyttäjä

en: Second User
fi: Toinen käyttäjä

en: Error, unset permission
fi: Virhe, poistetaan oikeus
