User Relationships (7.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (32 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Send
gu: મોકલો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Accepted
gu: સ્વીકારેલા

en: Relationships
gu: સંબંધો

en: My relationships
gu: મારા સંબંધો

en: Relationship
gu: સંબંધ

en: relationships
gu: સંબંધો
