User Relationships (7.x-1.0-alpha4) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Comments
os: Комментари

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
