User Relationships (7.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Picture
th: รูปภาพ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: Send
th: ส่ง

en: General
th: ทั่วไป

en: Random
th: สุ่ม

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: update
th: อัปเดต

en: Relationships
th: ความสัมพันธ์

en: Relationship
th: ความสัมพันธ์

en: relationships
th: ความสัมพันธ์

en: Listings
th: ลิสติ้งธุรกิจ
