User Relationships (7.x-1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: days
bg: дни

en: General
bg: Общи

en: Pending
bg: В изчакване

en: Accepted
bg: Приети

en: Relationships
bg: Приятели

en: Removed
bg: Премахнато
