User Relationships (7.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Comments
az: Şərhlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Unknown
az: Naməlum

en: Picture
az: Şəkil

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Current
az: Hazırkı

en: General
az: Əsas

en: Random
az: Təsadüfi

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Fixed
az: Sabit

en: Reverse
az: Tərs

en: Relationships
az: Əlaqələr

en: Relationship
az: Əlaqə

en: About
az: Haqqında

en: Is the logged in user
az: "Daxil olan istifadəçidir
