User Relationships (7.x-1.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: delete
jv: busak

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Comments
jv: Komèntar

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Picture
jv: Gambar

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Current
jv: Saiki

en: Send
jv: Kirim

en: General
jv: Umum

en: About
jv: Ngenani
