User Relationships (7.x-1.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (28 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Approve
ps: منل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Picture
ps: انځور

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: General
ps: ټوليز

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Approved
ps: منل شوي

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Relationship
ps: اړيكې

en: About
ps: په اړه
