User Relationships (7.x-1.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (50 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Approve
ro: Aprobă

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Comments
ro: Comentarii

en: unknown
ro: necunoscut

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Resources
ro: Resurse

en: view
ro: afișează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Picture
ro: Imagine

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: days
ro: zile

en: Submitted
ro: Trimis

en: Current
ro: Actual

en: Send
ro: Trimite

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Expiration
ro: Data expirării

en: Created date
ro: Data creării

en: Updated date
ro: Data actualizării

en: Approved
ro: Aprobat

en: Pending
ro: În așteptare

en: update
ro: actualizare

en: Accepted
ro: Admis

en: Fixed
ro: Fix

en: Received
ro: Recepționat

en: Reverse
ro: Inversează

en: Relationships
ro: Relaţii

en: Relationship
ro: Relaţie

en: Removed
ro: Eliminat

en: About
ro: Despre

en: Newest
ro: Cel mai nou

en: Oldest
ro: Cel mai vechi

en: Is the logged in user
ro: Este utilizatorul autentificat
