User Relationships (7.x-1.0-alpha6) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Picture
br: Skeudenn

en: About
br: Diwar-benn
