User Relationships (7.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Comments
et: Kommentaarid

en: unknown
et: tundmatu

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Picture
et: Pilt

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: days
et: päeva

en: Submitted
et: Vastatud

en: Current
et: Praegune

en: Send
et: Saada

en: General
et: Üldine

en: Random
et: Juhuslik

en: Expiration
et: Aegumine

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Pending
et: Ootel

en: update
et: uuendus

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Relationships
et: Seosed

en: Relationship
et: Seos

en: relationships
et: suhted

en: Everyone
et: Igaüks

en: Request
et: Saada

en: Is the logged in user
et: On sisseloginud kasutaja

en: First User
et: Esimene kasutaja

en: Second User
et: Teine kasutaja
