User Relationships (7.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Picture
ht: Foto

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout
