User restrictions (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: deny
ast: torgar

en: edit
ast: editar

en: username
ast: nome d'usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Allow
ast: Permitir

en: Deny
ast: Torgar

en: Add rule
ast: Amestar regla

en: Delete rule
ast: Desaniciar regla

en: e-mail
ast: Corréu
