User restrictions (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: delete
fa: حذف

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: List
fa: لیست

en: Cancel
fa: انصراف

en: deny
fa: رد کردن

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: edit
fa: ویرایش

en: username
fa: نام کاربری

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Deny
fa: رد کردن

en: Add rule
fa: افزودن قانون

en: Delete rule
fa: حذف قانون
