User restrictions (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: deny
kk: рұқсат етпеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: edit
kk: түзету

en: username
kk: қолданушының аты

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Deny
kk: Рұқсат етпеу

en: Add rule
kk: Заңды құру

en: Delete rule
kk: Заңды жою

en: Check e-mail
kk: e-mail-ді тексеру

en: Save rule
kk: Заңды сақтау

en: Check username
kk: Қолданушы атауын тексеру

en: Access type
kk: Рұқсат түрі

en: allow
kk: Рұқсат беру

en: Rule type
kk: Заңның түрі

en: Mask
kk: Маскасы

en: The access rule has been deleted.
kk: Рұқсат ережесі жойылды.

en: The username %name is allowed.
kk: %name қолданушы аты рұқсат етілген.

en: The e-mail address %mail is allowed.
kk: %mail e-mail мекенжайы рұқсат етілген.

en: Check rules
kk: Заңдарды тексеру
