User restrictions (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: edit
my: ပြင်ရန်
