User restrictions (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: delete
af: verwyder

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: deny
af: weier

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: edit
af: redigeer

en: username
af: gebruikersnaam

en: Allowed
af: Toegelaat

en: Allow
af: Toelaat

en: Deny
af: Weier

en: Add rule
af: Voeg reël by

en: Delete rule
af: Skap reël

en: e-mail
af: E-pos

en: Save rule
af: Stoor reël

en: Access type
af: Toegangstipe

en: allow
af: toelaat

en: Rule type
af: Reëltipe

en: Mask
af: Masker

en: The access rule has been deleted.
af: Die toegangsreël is uitgewis.

en: Check rules
af: Kontroleer reëls
