User restrictions (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: delete
jv: busek

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Panganggo

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: deny
jv: nolak

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: username
jv: jeneng panganggo
