User restrictions (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: deny
sl: prepovej

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: edit
sl: uredi

en: username
sl: uporabniško ime

en: Allow
sl: Dovoli

en: Deny
sl: Prepovej

en: Add rule
sl: Dodaj pravilo

en: Delete rule
sl: Izbriši pravilo

en: e-mail
sl: e-pošta

en: Check e-mail
sl: Preveri e-pošto

en: Save rule
sl: Shrani pravilo

en: Check username
sl: Preveri uporabniško ime

en: Access type
sl: Tip dostopa

en: allow
sl: dovoli

en: Rule type
sl: Tip pravila

en: Mask
sl: Maska

en: The access rule has been deleted.
sl: Pravilo dostopa je bilo izbrisano.

en: The username %name is allowed.
sl: Uporabniško ime %name je dovoljeno.

en: The e-mail address %mail is allowed.
sl: E-poštni naslov %mail je dovoljen.

en: Check rules
sl: Preveri pravila
