User restrictions (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: List
am: ዝርዝር

en: edit
am: አስተካክል

en: Add rule
am: መመሪያ ጨምር

en: Delete rule
am: ህጉን አጥፋ

en: Check e-mail
am: ኢ-ሜሉን አረጋግጥ

en: Access type
am: የመድረሻ አይነት

en: Rule type
am: የመመሪያ ዓይነት

en: Mask
am: ደብቅ

en: Check rules
am: መመሪያዎችን ፈትሽ
