User restrictions (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Username
bg: Потребителско име

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Откажи

en: deny
bg: откажи

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: edit
bg: редактирай

en: Add rule
bg: Добавяне на правило

en: Delete rule
bg: Изтриване на правило

en: Check e-mail
bg: Проверете имейл

en: Save rule
bg: Запис на правило

en: Check username
bg: Проверете потребителско име

en: Access type
bg: Тип на достъпа

en: allow
bg: разреши

en: Rule type
bg: Тип правило

en: Mask
bg: Маска

en: The access rule has been deleted.
bg: Правилото за достъп беше изтрито.

en: The username %name is allowed.
bg: Потребителското име %name е разрешено.

en: The e-mail address %mail is allowed.
bg: Имейл адресът %mail е разрешен.

en: Check rules
bg: Проверка на правилата
