User restrictions (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: deny
sv: neka

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: edit
sv: redigera

en: Email
sv: E-post

en: Allowed
sv: Tillåten

en: Add rule
sv: Lägg till regel

en: Delete rule
sv: Radera rollen

en: Denied
sv: Nekad

en: Check e-mail
sv: Kontrollera e-postadress

en: Save rule
sv: Spara regel

en: Check username
sv: Kontrollera användarnamn

en: Access type
sv: Behörighetsttyp

en: allow
sv: tillåt

en: Rule type
sv: Regeltyp

en: The access rule has been deleted.
sv: Behörighetsregeln har tagits bort.

en: The username %name is allowed.
sv: Namnet %name är tillåtet.

en: The e-mail address %mail is allowed.
sv: E-postadressen %mail är tillåten.

en: Check rules
sv: Kontrollera regler
