User restrictions (7.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Katkesta

en: deny
et: keela

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda

en: Email
et: E-post

en: Add rule
et: Lisa reegel

en: Delete rule
et: Kustuta reegel

en: Check e-mail
et: Kontrolli e-posti

en: Save rule
et: Salvesta reegel

en: Check username
et: Kontrolli kasutajanime

en: Access type
et: Juurdepääsu tüüp

en: allow
et: luba

en: Rule type
et: Reegli tüüp

en: The access rule has been deleted.
et: Juurdepääsureegel on kustutatud.

en: The username %name is allowed.
et: Kasutajanimi %name on lubatud.

en: The e-mail address %mail is allowed.
et: E-maili aadress %mail on lubatud.

en: Check rules
et: Kontrolli reegleid
