User restrictions (7.x-1.0-beta5) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: deny
hu: tiltott

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: edit
hu: szerkesztés

en: Allowed
hu: Engedélyezve

en: Add rule
hu: Szabály hozzáadása

en: Delete rule
hu: Szabály törlése

en: Check e-mail
hu: Email cím ellenőrzése

en: Save rule
hu: Szabály mentése

en: Check username
hu: Felhasználói név ellenőrzése

en: Access type
hu: Hozzáférési típus

en: allow
hu: engedélyezett

en: Rule type
hu: Szabály típus

en: Mask
hu: Maszk

en: The access rule has been deleted.
hu: A szabály törölve lett.

en: The username %name is allowed.
hu: „%name” felhasználói név engedélyezett.

en: The e-mail address %mail is allowed.
hu: „%mail” e-mailcím engedélyezett.

en: Check rules
hu: Szabályok ellenőrzése
