User restrictions (7.x-1.0-beta6) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: delete
sq: elemino

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anullo

en: deny
sq: pengon

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: edit
sq: ndrysho

en: Add rule
sq: Shto rregullën

en: Delete rule
sq: Elemino rregullën

en: Check e-mail
sq: Kontrollo adresën e mail

en: Save rule
sq: Ruaj rregullën

en: Check username
sq: Kontrollo përdoruesin

en: Access type
sq: Lloji i hyrjes

en: allow
sq: lejon

en: Rule type
sq: Lloji i rregullës

en: Mask
sq: Maska

en: The access rule has been deleted.
sq: Rregulli i hyrjes u eleminua.

en: The username %name is allowed.
sq: Emri i përdoruesit %name lejohet.

en: The e-mail address %mail is allowed.
sq: Adresa e-mail %mail lejohet.

en: Check rules
sq: Kontrollo rregullat
