User restrictions (7.x-1.0-beta7) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस
