User restrictions (7.x-1.0-beta8) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: edit
bs: izmijeni

en: never
bs: nikad

en: Add rule
bs: Dodaj pravilo

en: Delete rule
bs: Izbriši pravilo

en: Check rules
bs: Provjeri pravila
