User restrictions (7.x-1.0-beta8) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: edit
eu: editatu

en: never
eu: inoiz ez

en: Email
eu: Eposta

en: Allowed
eu: Baimenduta

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Add rule
eu: Gehitu araua

en: Delete rule
eu: Araua ezabatu

en: Check e-mail
eu: Egiaztatu e-maila

en: Save rule
eu: Gorde erregela

en: Check username
eu: Egiaztatu erabiltzaile izena

en: Access type
eu: Atzipen mota

en: Rule type
eu: Erregela mota

en: Mask
eu: Maskara

en: The access rule has been deleted.
eu: Sarbide araua ezabatu da.

en: The access rule has been saved.
eu: Sarbide erregela gorde da.

en: The username %name is allowed.
eu: %name erabiltzaile-izena zuzena da.

en: The e-mail address %mail is allowed.
eu: %mail helbide elektronikoa zuzena da.

en: Check rules
eu: Egiaztau erregelak
