User restrictions (7.x-1.0-beta8) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: never
ka: არასდროს

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Allowed
ka: დაშვებულია

en: Never
ka: არასდროს

en: Add rule
ka: წესის დამატება

en: Delete rule
ka: როლის წაშლა
