User restrictions (7.x-1.0-beta8) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: never
lt: niekada

en: Email
lt: El. paštas

en: Never
lt: Niekada

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Delete rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Check e-mail
lt: Patikrinti el. paštą

en: Save rule
lt: Įrašyti taisyklę

en: Check username
lt: Patikrinti registracijos vardą

en: Access type
lt: Prieigos tipas

en: Rule type
lt: Taisyklės tipas

en: Mask
lt: Kaukė

en: The access rule has been deleted.
lt: Priėjimo taisyklė pašalinta.

en: The access rule has been saved.
lt: Prieigos taisyklė pridėta.

en: The username %name is allowed.
lt: Registracijos vardas %name leidžiamas.

en: The e-mail address %mail is allowed.
lt: El. pašto adresas %mail yra leidžiamas.

en: Check rules
lt: Patikrinti taisykles
