User restrictions (7.x-1.0-beta8) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: edit
lv: labot

en: never
lv: nekad

en: Email
lv: E-pasts

en: Allowed
lv: Atļauts

en: Never
lv: Nekad

en: Add rule
lv: Pievienot likumu

en: Delete rule
lv: Dzēst likumu

en: Check e-mail
lv: Pārbaudiet e-pastu

en: Save rule
lv: Saglabāt likumu

en: Check username
lv: Pārbaudiet lietotājvārdu

en: Access type
lv: Piekļuves veids

en: Rule type
lv: Likuma veids

en: Mask
lv: Maska

en: The access rule has been deleted.
lv: Pieejas likums izdzēsts.

en: The access rule has been saved.
lv: Pieejas likums saglabāts.

en: The username %name is allowed.
lv: Lietotājvārds %name ir atļauts.

en: The e-mail address %mail is allowed.
lv: E-pasta adrese %mail ir atļauta.

en: Check rules
lv: Pārbaudīt likumus
