User restrictions (7.x-1.0-beta8) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: edit
nn: endre

en: never
nn: aldri

en: Never
nn: Aldri

en: Add rule
nn: Legg til regel

en: Delete rule
nn: Slett regel

en: Check rules
nn: Sjekk reglar
