User restrictions (7.x-1.0-beta8) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ
